FAALİYET ALANLARI

TURİZM

Türkiye, dünyanın hemen hemen her ülkesinden akın akın turist ağırlayan bir turizm ülkesidir. Biz de Aramis Yapı olarak ülkemize gelen turistlere bu ülkede geçirdikleri zamanı güzel hatırlamalarını sağlayacak, kaliteli, nezih ve ferah bir deneyim yaşamalarını sağlayacak projeler için çalışmaya devam ediyoruz.

Sultanahmet Butik Otel projemiz ile ülkenin ve İstanbul’un en önemli turistik merkezlerinden biri olan Sultanahmet’te gelen yabancı ve yerli turistlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Her detayının incelikle düşünüldüğü, en kaliteli malzemelerin kullanıldığı, turistik gezilerinde harcadıkları enerjileri geri toplamalarını sağlayacak dinlenme fırsatını verdiğimiz bir butik otel planlıyoruz.

Yabancı turistlerin ülkeye tekrar geldiklerinde, önceki deneyimlerinden kalan memnuniyetleri ile yine bize misafir olmaları en büyük dileğimiz. Bu sayede tüm ayrıntılarını titizlikle oluşturmakta olduğumuz, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir butik oteli ülkenin turizm merkezinde yükseltmeye başlıyoruz.

 

Bunun yanında Montenegro’daki Premonte Tivat projemiz ile hem yerli turistlerin yurt dışında bir ikamet sahibi olmalarına olanak sağlıyor, hem de ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil ederek oralardaki yabancı turisti ülkemize çekmek için fayda sağlıyoruz.

İnşaat sektörünün en hata kaldırmaz alanlarından biri olan turizm sektöründe, yıllardır oluşan bilgi birikimimizi, vizyonumuz ve arzumuz ile birleştirerek ülkemize faydalı olmayı sürdüreceğiz.