TAMAMLANAN PROJE

Premonte Tivat 2. Proje

Maltepe / İdealtepe

Avrupa Sizi Çağırıyor!

Aramis Yapı’nın Avrupa’daki 2. projesi Premonte Tivat 2 Montenegro’da yükseliyor! Turistik mekanları, geniş sahilleri, UNESCO dünya mirası listesinde yer alan Kotor kasabası ve pek çok farklı özelliğiyle Montenegro, Avrupa’nın güneyinde gelişmekte olan bir Balkan ülkesi.

FOTOĞRAF GALERİSİ

PROJEYİ YAKINDAN İNCELEYİN

Avrupa Sizi Çağırıyor!

Premonte Tivat / Montenegro projemiz, ultra mega yatların ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı Porto Montenegro marinasına sadece 5 dakika mesafededir. Turistik anlamda dünya sosyetesi ve üst düzey varlıklı turistlerin uğrak noktalarından biridir.
PROJE HAKKINDA

KAT PLANLARI

KONUM - ÖZELLİK -TASARIM

PROJE HAKKINDA

KONUM

MONTENEGRO

ÖZELLİK

OKUL, AVM, HASTANE, MİNÜBÜS, METRO

ULAŞIM

OTOBÜS, TAKSİ

DAİRE SAYISI

2+1, 3+1, 3+2

Aramis Yapı’nın Avrupa’daki 2. projesi Premonte Tivat 2 Montenegro’da yükseliyor! Turistik mekanları, geniş sahilleri, UNESCO dünya mirası listesinde yer alan Kotor kasabası ve pek çok farklı özelliğiyle Montenegro, Avrupa’nın güneyinde gelişmekte olan bir Balkan ülkesi. Doğusunda Arnavutluk ve Kosova, kuzeyinde Sırbistan, batısında Hırvatistan, Bosna-Hersek ve güneyinde geniş sahilleriyle Adriyatik Denizi yer alıyor. Destinasyon anlamında Dünya’nın ve Avrupa’nın önemli ve turistik şehirlerine kısa uçuş mesafesine sahip olmasıyla ulaşım anlamında da oldukça güzel bir lokasyonda yer alırken, çok da iyi bir deniz rotasına sahip.

Para birimi olarak Euro kullanılması, Avrupa Birliğine ilk sırada aday ülke konumunda bulunması, gelişmekte olan bir ülke durumunda olması Montenegro’yu yabancı yatırımcılar için bir yatırım fırsatı ülkesi haline getiriyor. Minimum tutarlar olmaksızın gayrimenkul ve oturum izni alabilir, bu oturum izni sayesinde başvuru sahibi, eşi ve 18 yaşından küçük çocukları yaralanabilir. Bunları anlatmamızın sebebi Montenegro’daki Aramis Yapı projesi olan Premonte Tivat’ı incelerken ev sahiib olma heyecanınızı arttırmak!

Premonte Tivat / Montenegro projesinin yer aldığı Tivat, Montenegro’nun güneybatısında, Kotor Körfezi’nin kıyısında turistik bir merkez olma özelliği taşıyor. Geniş sahilleri, havası,  doğal güzellikleri ve coğrafi konumu ile bu durumu da sonuna kadar hak ediyor. Adriyatik Denizi’nin en keyifli plajlarından birine sahip olan Tivat bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez tatil lokasyonlarından biri haline gelmiş durumda. Akdeniz iklimine ait havası, doğallığı ve temiz denizi ile sıcak yaz günlerinin tadını çıkartmak isteyenlerin uğrak noktası olmuş durumda. Doğal olarak da dünyanın her bölgesinden turistler ve yatırımcılar Tivat’a akın etmekte.

Ultra mega yatlar ve dünyaca ünlü markaların mağazalarının bulunduğu, turistik açıdan dünya sosyetesinin ve üst düzey varlıklı turistlerin sürekli ziyaret ettiiği, dünyanın en popüler marinalarından biri olan Porto Montenegro marinası Premonte Tivat / Montenegro projesine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yine 10 dakika mesafede, hem İstanbul’dan direkt uçuşun bulunduğu hem de Avrupa’nın diğer ülke ve şehirlerine uçmak için çok elverişli olan Montenegro’nun 2. büyük uluslararası havalimanı olan Tivat Havalimanı bulunmaktadır. UNESCO’nun dünya mirası olarak kabul ettiği Kotor şehri de 8 dakikalık bir mesafede bulunmaktadır.

Premonte Tivat’ta yaşamaya karar verirseniz mayolarınızı hazırlayın! Çünkü terliklerinizi giyip evden denize yürümek sadece birkaç dakikanızı alacak 🙂 Yaz-kış canlılığa sahip Tivat, Montenegro’nun turizm merkezlerinden birisi olmakla birlikte istediğinizde kalabalıktan uzaklaşıp dinlenmek için de imkan sunuyor. Her giden sokaklarına, yeşillik içindeki, panjurlu, bahçeli evlerine hayran kalırken tam bir sayfiye yeri görünümünde olması orada en azından bir yaz geçirmenin mükemmel hissettireceğini söylüyor.

Biraz da Premonte Tivat / Montenegro projesinden bahsedelim. Aramis Yapı’nın Tivat’taki 2. projesi olan Premonte Tivat denizin hemen dibinde yükselmekte olup 30 ile 95 m2 arasında değişen 13 adet daireden oluşmaktadır. Projemiz şehrin pek çok kilit noktasına çok yakın olduğu gibi çevresinde çeşitli kafeler, restoranlar, alışveriş mağazaları, kumsal ve pek çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz dükkanları bulabileceksiniz.

Premonte Tivat projesinin yatırım anlamında da bir fayda sağlama ihtimali neredeyse kesin gibi. Hem dünyaca ünlü Porto Montenegro marinasına yürüme mesafesinde olması hem de sahil şeridi ve plajlara 30 metre gibi fazlasıyla yakın bir lokasyonda bulunması sebebiyle özellikle yaz aylarında günlük ya da aylık kiralama fırsatı sunuyor. Yaz sezonunda günlük 150-200 euro, aylık ise 1000 Euro civarında bir kira getirisi oluşturabilmektedir.

Peki bir satın alım durumunda sizleri neler bekliyor? Daire satış sözleşmeleri Türkiye’de protokol olarak, ardından ise Montenegro’da noter huzurunda yapılmaktadır. Satış fiyatlarına %21 KDV dahilken, kapalı otopark ve depo dahil değildir. Kapalı otopark için ayrı bir fiyat listesi bulunurken ayrı tapu ve ayrı satış yapılmaktadır.

Premonte Tivat’taki dairelere banyo dolabı, duşakabin, termosifon ve portmanto dolabı takılmış, mutfak ise alıcının şahsi zevkine göre dizayn edilmek üzere beklemeye alınmıştır. Klima salonda yer alırken, odalara ise klima alt yapısı yerleştirilmiştir. Sahilin bu kadar yakınındaki bir evde kendinizi sürekli sahilde gibi hissedebilmeniz için 3 metrelik daire iç yüksekliğine uygun olarak dışarıya bakan tüm pencereler tam boy alüminyum yapıldı. Balkon hariç tüm dışa bakan pencerelere elektrikli panjur ve. sıcak su ihtiyacı için termosifonu da sizler için düşündük.

Dilerseniz keyifli bir yaşam, dilerseniz de yatırım için Premonte Tivat projesi Avrupa Birliği sürecinden hemen önce önemli bir fırsat fiyatıyla sizleri bekliyor. Premonte Tivat ile yatırımınızı 10 yılda geri alabilir ve aynı zamanda Avrupa Birliğinde süresiz oturum hakkı elde edebilirsiniz!

Projelerimiz hakkında görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Proje danışmanlarımız ile görüntülü randevu alarak projelerimizi inceleyebilir, tüm detayları canlı olarak öğrenebilirsiniz.