TAMAMLANAN PROJE

Çınar Apartmanı

Maltepe / İdealtepe

Yeşil, Huzur, Kalite!

“İstanbul’da yaşanacak en ideal semt neresidir?” sorusuna bir şaka yollu İdealtepe diyenler bir de gerçekleri söyleyip İdealtepe diye cevap verenler olacaktır. Her iki grubun da doğruyu söylediğini düşünüyoruz! 🙂 Semt hayatı, huzuru, şehrin merkezinde olması ve İstanbul’un en yeşil semtlerinden biri olmasıyla İdealtepe, İstanbul’da yaşanacak en ideal semtlerin başında geliyor. İşte Çınar Apartmanı Maltepe / İdealtepe Projemiz de bu semtte aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir konut olarak yükselmiş durumda.

FOTOĞRAF GALERİSİ

PROJEYİ YAKINDAN İNCELEYİN

Yeşil, Huzur, Kalite!

Şimdi yeşilden maviye geçmekte sıra. Yaklaşık 10 dakikalık bir yürüyüş ile inilebilen Maltepe Sahil, Anadolu Yakası'nın en uzun sahillerinden biri. Caddebostan Sahil'e kadar uzanan, yürüyüş ve bisiklet yolları, dinlenilebilecek, kitap okunabilecek, piknik yapılabilecek geniş yeşil alanlar hafta sonlarınızı çok güzel kılacak. Çınar Apartmanı'na yakın çok sayıda AVM, cafe, market, eczane, pastane gibi ihtiyaç alanları da semtinizde yer alıyor.
VİDEO GALERİ

HER DETAY SİZE ÖZEL

PROJE HAKKINDA

KAT PLANLARI

KONUM - ÖZELLİK -TASARIM

PROJE HAKKINDA

KONUM

İDEALTEPE

ÖZELLİK

OKUL, AVM, HASTANE, MİNÜBÜS, METRO

ULAŞIM

METRO, VAPUR, OTOBÜS

DAİRE SAYISI

2+1, 3+1, 3+2

“İstanbul’da yaşanacak en ideal semt neresidir?” sorusuna bir şaka yollu İdealtepe diyenler bir de gerçekleri söyleyip İdealtepe diye cevap verenler olacaktır. Her iki grubun da doğruyu söylediğini düşünüyoruz! 🙂 Semt hayatı, huzuru, şehrin merkezinde olması ve İstanbul’un en yeşil semtlerinden biri olmasıyla İdealtepe, İstanbul’da yaşanacak en ideal semtlerin başında geliyor. İşte Çınar Apartmanı Maltepe / İdealtepe Projemiz de bu semtte aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir konut olarak yükselmiş durumda.

İstanbul’un Anadolu Yakasında Maltepe ilçesine bağlı, Maltepe ile Bostancı arasında sahil şeridinde, Marmara Denizi’ne kıyısı olan nezih bir semt İdealtepe. Sessiz sakin huzurlu bir semt hayatı arıyorsanız, şehrin pek çok farklı noktasına kolay ulaşmak isterseniz ya da “Ben yeşillik içinde olmadan yaşayamam” diyorsanız Çınar Apartmanı İdealtepe’de Aramis Yapı güvencesiyle sizi bekliyor.

İnci Apartmanı’na nasıl gelebilirsiniz ve doğal olarak “İnci Apartmanı nerelere yakın?” sorusunun cevabından bahsedelim biraz da. Anadolu Yakası’nın en işlek caddelerinden biri olan Minibüs Caddesi’nin Pendik Kadıköy güzergahının bir paralelinde yer alan İnci Apartmanı Kartal’dan Kadıköy’e kadar geniş bir alana çok kolay ulaşabilir bir noktada. Bunun dışında Marmaray İdealtepe ve Marmaray Küçükyalı istasyonlarına 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Bu sa yelpazeyi Avrupa Yakası’na kadar genişletiyor. Hem de trafiksiz! 🙂

Peki İdealtepe nasıl bir semt? Öncelikle yeşilliğe ulaşmanız çok kolay olacak bunun garantisini verebiliriz. 5 dakikalık bir yürüme mesafesinde bulunan 50. Yıl Korusu 80.000 m2’lik bir alanda, 3 adet çocuk parkı ve oyun alanı ile 1 adet spor kompleksinin de bulunduğu ferah ve huzurlu bir yeşil alan. Yine aynı mesafede bu kez çok daha büyük bir alana yayılmış, tam 1 milyon 200 bin m2’ lik alanda, 30.000 civarında ağacın bulunduğu 3,5 km uzunluğunda büyük bir yeşil alan olan şehir parkı bulunuyor.

Şimdi yeşilden maviye geçmekte sıra. Yaklaşık 10 dakikalık bir yürüyüş ile inilebilen Maltepe Sahil, Anadolu Yakası’nın en uzun sahillerinden biri. Caddebostan Sahil’e kadar uzanan, yürüyüş ve bisiklet yolları, dinlenilebilecek, kitap okunabilecek, piknik yapılabilecek geniş yeşil alanlar hafta sonlarınızı çok güzel kılacak. Çınar Apartmanı’na yakın çok sayıda AVM, cafe, market, eczane, pastane gibi ihtiyaç alanları da semtinizde yer alıyor.

İdealtepe semti ve doğal olarak Çınar Apartmanı’nda yaşamak anne babalar için bir açıdan daha avantaj sağlıyor. İdealtepe’nin bağlı olduğu Maltepe ilçesinde toplam 7 üniversite,  43 ilköğretim okulu, 11 lise ve ayrıca 17 özel okul bulunmakta. Bu sayede çocuğunuzun eğitimi için pek çok alternatifiniz bulunmakta.

 

1 bodrum otopark, zemin katta 4 daire, 3 normal katta 12 daire ve 4. katta 4 adet dubleks daireden oluşan Çınar Apartmanı Maltepe / İdealtepe projesi toplam 20 daireden oluşmaktadır. Her katta 4 adet 3+1 daire bulunmaktadır, en üst kat ise dubleks dairelerden oluşmaktadır. Dairelerin tavan yüksekliği net 3 metredir.

Peki Çınar Apartmanı’nda dairelerin içine girdiğinizde sizi neler bekliyor? İnce düşünülmüş ayrıntılar, kaliteli malzeme, estetik ve teknolojinin birleşimi diyebiliriz bu sorunun cevabı olarak. En iyi malzemelerin tercih edildiği çatı ve duvarlarda Brass kiremit çatı sistemleri kaplaması ve Ytong marka gaz beton üzeri kara sıva, mantolama ve üzeri tüm cepheler Turancam marka kompozit kaplama kullanılmıştır. Bu sayede çatı ile ilgili sorun yaşama ihtimalinizi en aza indirmiş bulunuyoruz.

Pimapen 7000 serisi  serisi pencere sistemleri ve Schindler marka asansör, Kale marka çelik kapılardaki merkezi kilit sistemi ile Kize marka iç kapılarda ahşap kaplama hem estetik hem güvenlik konusunda içinizi rahatlatıyor. Zeminlerde kullanılan Şerifoğlu lamine parkeler ile birlikte antre, hol, banyo ve mutfaklardaki asma tavan, spot aydınlatma ve salonlarda led aydınlatma ile gizli ışıklandırma gözlerinizin pasını silecek 🙂 Yazların en kritik ev eşyası Arçelik Klima yine evinizde mevcut durumda.

Biraz da mutfak ve banyoya göz atalım. Banyoda Buderus marka kombi, banyo dolabı, duşakabin, gömme rezervuar, Vitra marka seramik ve vitrifiyeler, Hansgrohe marka armatürler kullanılırken, mutfakta Kize Mobilya mutfak dolapları, Hoover marka fırın, ocak ve davlumbaz mevcut durumda. Xenon Smart marka akıllı ev sistemi sayesinde teknolojiyi kullanabilirken, otomatik panjurlar, ortak depo ve görüntülü diafonun ne kadar faydalı ayrıntılar olduğunu fark edeceksiniz. Bina çevresi ve girişlerdeki güvenlik kameraları ile yangın ve gaz dedektörlerin bulunduğunu da belirtelim.

Çınar Apartmanı yeşilliğin içinde, huzurlu bir semt hayatı için Maltepe / İdealtepe’de sizleri bekliyor!

Projelerimiz hakkında görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Proje danışmanlarımız ile görüntülü randevu alarak projelerimizi inceleyebilir, tüm detayları canlı olarak öğrenebilirsiniz.