DEVAM EDEN PROJE

Ataşehir Butik Otel

Ataşehir

Kendi Evinizde Gibi!

Özellikle iş yaşamı anlamında pek çok büyük firma, iş yeri, hastane, üniversite, tıp merkezleri, ticaret merkezlerinin bulunduğu bu lokasyonda nezih, güvenilir, kaliteli bir butik otel oluşturmak için yola çıktık. Aramis Yapı’nın yeni projesi Ataşehir Butik Otel, Ataşehir / Küçükbakkalköy’de yükselmeye başladı!

FOTOĞRAF GALERİSİ

PROJEYİ YAKINDAN İNCELEYİN

İstanbul'un Merkezinde Bir Hayat!

Kuzeyi Minibüs Caddesi, güneyi ise Bağdat Caddesi'ne kadar uzanan Feneryolu, İstanbul'un pek çok noktasına kolay ulaşımı ile oldukça tercih edilesi bir semt durumunda. Vapur, metrobüs, Marmaray, minibüs, dolmuş gibi Anadolu ve Avrupa Yakası'na kolay ulaşım sağlayan tüm araçlara yürüme mesafesinde olmasının yanı sıra İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olma ayrıcalığını da taşıyor.
VİDEO GALERİ

HER DETAY SİZE ÖZEL

PROJE HAKKINDA

KAT PLANLARI

KONUM - ÖZELLİK -TASARIM

PROJE HAKKINDA

KONUM

ATAŞEHİR

ÖZELLİK

OKUL, AVM, HASTANE, MİNÜBÜS, METRO

ULAŞIM

METRO, VAPUR, OTOBÜS

DAİRE SAYISI

1+1, Suit

Ataşehir… 1900’lerin sakin, pek fazla kimsenin uğramadığı semtiyken aradan geçen yıllarda İstanbul’un en nezih, yaşanılası semti ve iş hayatının kalbinin attığı bir bölge konumuna geldi. Baştan aşağı değişen İstanbul gibi Ataşehir de hem semtin merkezini hem de çevresini birlikte ayağa kaldırarak İstanbul’da ikamet edenlerin yaşamak isteyeceği bir yere dönüştü.

Özellikle iş yaşamı anlamında pek çok büyük firma, iş yeri, hastane, üniversite, tıp merkezleri, ticaret merkezlerinin bulunduğu bu lokasyonda nezih, güvenilir, kaliteli bir butik otel oluşturmak için yola çıktık. Aramis Yapı’nın yeni projesi Ataşehir Butik Otel, Ataşehir / Küçükbakkalköy’de yükselmeye başladı!

Ataşehir Butik Otel projesinin lokasyonu çevrede bulunan pek çok iş yeri, ofis ve binada çalışanlar için çok elverişli bir lokasyonda. Ataşehir Kaymakamlığı ile Acıbadem Üniversitesi arasında yer alan, Ataşehir Uydu Kent girişinde yer alan Ataşehir Butik Otel ulaşım anlamında da çok büyük kolaylık sağlıyor. Bostancı – Dudullu Minibüs Caddesinin 1 sokak arkasında bulunan Ataşehir Butik Otel otel, Alışveriş Merkezleri ve hastanelerin bulunduğu merkezi bir konumda yer alıyor. Metroya yürüme mesafesinde yakınlığı ile ulaşımı da son derece rahat. Bunun dışında Kozyatağı Carrefour Alışveriş Merkezi’ne de yürüyüş mesafesinde. Toplu taşıma dışında kendi aracınızla da rahatça ulaşabileceğiniz Ataşehir’de köprülere olan bağlantı yolları ve yine merkezi noktalara olan yakınlığıyla tercih edilesi bir butik otel hizmeti sunuyor.

Ataşehir Butik Otel’e çok yakın olan ve hizmet vermeyi planladığımız pek çok merkez var. Üniversite olarak Acıbadem Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve Fenerbahçe Üniversitesi en yakında bulunan eğitim kurumları. Üniversiteden çıkıp yakın bir noktada çalışmak isteyen eğitimci ve öğrenciler için bulabilecekleri sanal ofisler Ataşehir Butik Otel’de!

Özellikle çeşitli operasyonlar sonrasında hastaneden çıkıp yakın bir noktada konaklamak isteyenler ve yine sağlık çalışanlarını düşünerek Acıbadem Hastanesi, Memorial Hastanesi, Medical Park Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi, Avicenna Hastanesi, Eren Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi, Estetica Güzellik Merkezi gibi pek çok sağlık kuruluşuna son derece elverişli bir yakınlıkta yer alıyor. Bunlar dışında Türkan Saylan Tıp Merkezi ve İstanbul Ticaret Merkezi’ne olan yakınlığı da tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Tüm bu işletmelerde çalışan ya da kısa süreli işleri olanlara hizmet vermeyi amaçlayan komplekste, konaklamak için odalar, sanal ofis, restaurant ve kafe bir arada olacaktır.

Keyifli bir akşamüstü kahvesi ya da güzel bir akşam yemeği yedikten sonra odanızda dinlenmeye çekilebilecek, ertesi gün ise işlerinizi halletmek için sanal ofiste zaman geçirebileceksiniz.

Ataşehir Butik Otel Ataşehir / Küçükbakkalköy projesinin detaylarından bahsetmemiz gerekirse 2 Blok toplam 44 oda, 17 adet 1+1 suit oda ve 1050 m2 sanat ofis katlarından oluşmaktadır. İşinize ya da birkaç günlük çalışma alanınıza olan yakınlığıyla sizleri misafir etmekten memnuniyet duyacağız. Tabii bu memnuniyeti sizin de duyabilmeniz için tüm her şeye fazlasıyla özen gösterdik.

Estetik, kalite ve konforu bir arada yaşayabilmen için Ataşehir Butik Otel’de tüm ayrıntıları düşündük. En iyi malzemelerin tercih edildiği çatılarda garantili Brass çatı sistemleri kaplaması, dış cephede tuğla duvar, kara sıva, taş yünü üzeri star contak sıva kullanıldı.

Ytong marka gaz beton üzeri kara sıva, mantolama ve üzeri tüm cepheler Turancam marka kompozit kaplama kullanılmıştır. Bu sayede çatı ile ilgili sorun yaşama ihtimalinizi en aza indirmiş bulunuyoruz. Yine pencere sistemlerinde bir otelin en önemli özelliklerinden biri olan sessizliği sağlayabilmek için alüminyum doğrama ve Şişecam Konfor Cam kullanılmıştır.

Odalarda bulunan merkezi vrf sisteminin yanında, iç kapılarda kullanılan ahşap kaplama, parke zeminler, antre hol ve banyolarda asma tavan ve spor aydınlatma şık bir görüntü oluşmasını sağlıyor. Rahatlığını sağlayan ve konforu arttıran portmanto dolabının dışında banyo dolabı, duşa kabin, gömme rezervuar, akrilik mutfak dolapları, granit tezgah, Dominox marka fırın, aspiratör ve ocak ankastreleri misafir olduğunuz odada kendinizi evinizde gibi hissetmenize yardımcı olacak.

Ataşehir Butik Otel odalarına yerleştirdiğimiz çift uydu sistemi, Kablolu TV, Türk Telekom ve Superonline fiberoptik internet bağlantıları sizi dünyaya bağlayacak. Merkezi sıcak su sistemi, Schindler Electric marka anahtar ve prizler, temiz hava ve kirli hava aktarımı için tüm kat ve odalarda kullanılan havalandırma sistemleri, yangın ve gaz dedektörleri, yine kat hollerinde, odalarda ve otoparkta bulunan yangın dolapları ile yangın söndürme sensörleri ile konforunuzu da güvenliğinizi de sonuna kadar sağlıyoruz.

Ataşehir Butik Otel, ihtiyacınız olan lokasyonda, ihtiyacınız olan her zaman sizi memnuniyetle ağırlamak için Küçükbakkalköy’de yükseliyor!

Projelerimiz hakkında görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Proje danışmanlarımız ile görüntülü randevu alarak projelerimizi inceleyebilir, tüm detayları canlı olarak öğrenebilirsiniz.