TAMAMLANAN PROJE

Aram Ship

Maltepe / İdealtepe

Yeşilin Yanında Hayat!

“Nerede oturuyorsunuz?” sorusuna “Huzurlu, sakin, gayet güzel bir yerde.” cevabını vermek için kelime anlamı tam olarak bunu ifade eden “Aram’da” diyebilirsiniz. Çünkü huzur ve sükunet içinde yaşamanın karşılığı Aram Ship Maltepe…

FOTOĞRAF GALERİSİ

PROJEYİ YAKINDAN İNCELEYİN

İstanbul'da yaşanabilecek en sakin ve huzurlu yerlerden birisi

Anadolu Yakası'nda yaşayanların en bildikleri, en çok uğradıkları ya da en çok mesafe katettikleri güzergah çoğunlukla Minibüs Caddesi'dir. Aram Ship Maltepe / İdealtepe tam olarak Minibüs Caddesi üzerinde yer aldığından, lokasyon anlamında size büyük bir avantaj sağlamakta.
VİDEO GALERİ

HER DETAY SİZE ÖZEL

PROJE HAKKINDA

KAT PLANLARI

Yatırımlarınız için anahtar teslim
güven inşa ediyoruz.

2 bodrum, zemin kat ve 4 normal katta, 4 adet dükkan ve 12 daireden oluşan Aram Ship Maltepe / İdealtepe projesinde her katta 3 adet 2+1 daire bulunurken, en üst katta dubleks daireler yer almaktadır. Dairelerin tavan yüksekliği ferahlık sağlayacak şekilde net 3 metredir.
KONUM - ÖZELLİK -TASARIM

PROJE HAKKINDA

KONUM

MALTEPE

ÖZELLİK

OKUL, AVM, HASTANE, MİNÜBÜS, METRO

ULAŞIM

METRO, VAPUR, OTOBÜS

DAİRE SAYISI

2+1, 3+1, 3+2

“Nerede oturuyorsunuz?” sorusuna “Huzurlu, sakin, gayet güzel bir yerde.” cevabını vermek için kelime anlamı tam olarak bunu ifade eden “Aram’da” diyebilirsiniz. Çünkü huzur ve sükunet içinde yaşamanın karşılığı Aram Ship Maltepe / İdealtepe projesi size tam olarak bunları sunuyor!

İstanbul’un Anadolu Yakasında Maltepe ilçesine bağlı, Maltepe ile Bostancı arasında sahil şeridinde yer alan, Marmara Denizi’ne kıyısı olan nezih ve yaşanabilir bir semt İdealtepe. İdealtepe’yi internette biraz araştırdığınızda karşınıza “İstanbul’da yaşanabilecek en sakin ve huzurlu yerlerden birisi.”, “Burada yaşamak verdiğim en iyi kararlardan biri oldu.” ya da “Kanaatimce İstanbul’daki en ideal yerleşim yeri.” benzeri cümleleri çıkacak. Bunu biz değil İdealtepe’de yaşayanlar söylüyor.

Anadolu Yakası’nda yaşayanların en bildikleri, en çok uğradıkları ya da en çok mesafe katettikleri güzergah çoğunlukla Minibüs Caddesi’dir. Aram Ship Maltepe / İdealtepe tam olarak Minibüs Caddesi üzerinde yer aldığından, lokasyon anlamında size büyük bir avantaj sağlamakta. Toplu taşıma anlamında otobüs ve özellikle minibüslerin ihtiyacınız olan her an size hizmet sunabileceği Minibüs Caddesi’nin dışında, Marmaray İdealtepe istasyonuna olan yakınlığıyla Anadolu Yakası’nın sonundan, Avrupa Yakası’na kadar geniş bir mesafeyi hızlı ve trafiksiz katedebileceksiniz. Gelin biraz da İdealtepe’den bahsedelim.

İstanbul gün geçtikçe biraz daha kalabalıklaşıyor. Bu sebeple de yeşil alanların azaldığını söylemek mümkün. İdealtepe’de ise durum tam tersi! Yeşil alanlar, parklar ve temiz havanın tam ortasında yer alan Aram Ship Maltepe / İdealtepe’ye sadece 5 dakika uzaklıkta bulunan şehir parkı 3,5 km uzunluğunda, 1 milyon 200 bin m2’ lik alanda, 30.000 civarında ağacın ekildiği büyük bir yeşil alan. Bunun dışında birkaç dakika yürüme mesafesinde yer alan içinde 3 adet çocuk parkı ve oyun alanı ile 1 adet spor kompleksinin yer aldığı 50. Yıl Korusu, 80.000 m2’lik yüzölçümü ile ferah, rahat ve temiz hava alabileceğiniz önemli bir opsiyon yaratıyor.

Hafta sonu yürüyüşleri herkesin favori aktivitelerinden birisidir. Hele bir de temiz hava ve yeşilliklerin içinde yapılan yürüyüşlerin tadına doyum olmaz. Aram Ship Maltepe / İdealtepe’de ikamet eden aileler kısa bir yürüyüş ile Maltepe Sahil’e indikten sonra Anadolu Yakasının en nezih ve en yeşil yürüyüş, piknik, bisiklet gibi zaman geçirme alanlarından biri olan Caddebostan Sahil boyunca keyifli vakit geçirebilecekler. Bunun dışında pek çok AVM ile cafe, market, eczane, pastane gibi ihtiyaç alanları da İdealtepe’de sizleri bekliyor.

Gelin biraz da eğitim imkanlarından bahsedelim. Aram Ship Maltepe / İdealtepe’nin bulunduğu Maltepe ilçesinde toplam 7 üniversite,  43 ilköğretim okulu, 11 lise ve ayrıca 17 özel okul bulunmakta olup, çocuğunuzun eğitimi için en uygun tercihi yapmak için oldukça fazla sayıda seçeneğe sahip olacaksınız.

2 bodrum, zemin kat ve 4 normal katta, 4 adet dükkan ve 12 daireden oluşan Aram Ship Maltepe / İdealtepe projesinde her katta 3 adet 2+1 daire bulunurken, en üst katta dubleks daireler yer almaktadır. Dairelerin tavan yüksekliği ferahlık sağlayacak şekilde net 3 metredir.

Projenin teknik özelliklerinin tercihinizde belirleyici olacağını tahmin ediyoruz ve bu yüzden çok önem veriyoruz. Kışın sıcak havayı içeride muhafaza etmek, yazın ise dışarısının sıcağını içeri almamak için doğru dış cephe kaplaması ile kiremit çatı kaplaması yapılmıştır. Aynı zamanda kaliteli malzeme kullanımı sayesinde alt ve üst katlarla ses konusunda hiçbir problem yaşamayacaksınız.

Schindler marka asansör ve Rehau serisi pencere sistemleri hayatınızın olağan akışına kalite katarken, Dortek marka çelik kapılardaki merkezi kilit sistemi ile iç kapılarda ahşap kaplama hem güvenliği hem de estetiği bir üst seviyeye çıkartıyor. Zeminlerde kullanılan Desingfloor parkenin yanı sıra, antre, hol, banyo ve mutfaklardaki asma tavan, spot aydınlatma ve salonlarda led aydınlatma ile gizli ışıklandırma göze hitap edecek yenilikler. Arçelik klimayı da unutmamak gerek.

Evin en önemli iki noktası banyo ve mutfak da tam isteyeceğiniz özelliklere sahip. Banyoda Buderus marka kombi, banyo dolabı, duşakabin, gömme rezervuar, Vitra marka seramik ve vitrifiyeler, Hansgrohe marka armatürler kullanılırken, mutfakta Lineadecor mutfak dolapları, Hoover marka fırın, ocak ve davlumbaz bulunmakta. Xenon Smart marka akıllı ev sistemi sayesinde, teknolojinin hayatımızı ne kadar kolaylaştırdığını fark ederken, otomatik panjurlar, görüntülü diafon ve ortak depo size büyük kolaylık sağlayacak.

Aram Ship Maltepe / İdealtepe’de yaşarken hem İstanbul’un tam içinde hem de yeşile çok yakında olmanın avantajını yaşayacak, keyifli bir yaşamın tadını çıkartabileceksiniz.

Projelerimiz hakkında görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Proje danışmanlarımız ile görüntülü randevu alarak projelerimizi inceleyebilir, tüm detayları canlı olarak öğrenebilirsiniz.