TAMAMLANAN PROJE

Aram Park

Maltepe / İdealtepe

Doğanın İçinde Bir Yaşam

Herkesin ilgisini cezbedecek olan Aram Park Maltepe / İdealtepe yeşil alanlar, şehir merkezi, komşuluk ilişkileri gibi pek çok konuda ilk tercihlerden biri olmayı başarıyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ

PROJEYİ YAKINDAN İNCELEYİN

Doğanın İçinde
Konforlu Bir Yaşam

İstanbul'da yaşamayı daha iyi hale getiren en önemli öğelerden birisi oturduğunuz semt. Özellikle trafiğiyle meşhur bu şehirde toplu taşımaya kolay ulaşım günümüzde çok önemli bir hal almış durumda. Aram Park Maltepe / İdealtepe, Pendik - Kadıköy güzergahında Minibüs Caddesi'nin bir paralelinde yer alıyor.
PROJE HAKKINDA

KAT PLANLARI

Yatırımlarınız için anahtar teslim
güven inşa ediyoruz.

İstanbul’un her noktasına hızlı ulaşım imkanlarına sahip lokasyonda, çalışmaları başlayan gelecek 2 yıl içerisinde faaliyete geçecek metro istasyonuna ve otobüs duraklarına 2 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.
KONUM - ÖZELLİK -TASARIM

PROJE HAKKINDA

KONUM

İDEALTEPE

ÖZELLİK

OKUL, AVM, HASTANE, MİNÜBÜS, METRO

ULAŞIM

METRO, VAPUR, OTOBÜS

DAİRE SAYISI

22 NORMAL + 6 DUBLEKS

İdealtepe… Yıllar önce adı konulurken yaşamak için bu kadar “ideal” bir yer olacağını tahmin ederler miydi acaba? İstanbul’un Anadolu Yakasında Maltepe ilçesine bağlı, Bostancı ile Maltepe arasında sahil şeridinde, Marmara Denizi’ne kıyısı olan nezih bir semt İdealtepe. Hem geçmişte İdealtepe’de yaşamış hem de halen orada yaşayanlar şunu çok net söyleyebiliyor “İstanbul’da en güzel yaşanabilecek üç yer saysam biri kesin İdealtepe olur!”

Maltepe’nin İdealtepe semtinde yükselmiş olan Aram Park Maltepe / İdealtepe projesi, İstanbul’un en nezih ve yaşanabilir semtlerinden biri olan İdealtepe’de kaliteli bir hayatın kapılarını açıyor. Hem bulunduğu lokasyon hem de semtteki insan kalitesi göz önüne alındığında herkesin ilgisini cezbedecek olan Aram Park Maltepe / İdealtepe yeşil alanlar, şehir merkezi, komşuluk ilişkileri gibi pek çok konuda ilk tercihlerden biri olmayı başarıyor.

İstanbul’da yaşamayı daha iyi hale getiren en önemli öğelerden birisi oturduğunuz semt. Özellikle trafiğiyle meşhur bu şehirde toplu taşımaya kolay ulaşım günümüzde çok önemli bir hal almış durumda. Aram Park Maltepe / İdealtepe, Pendik – Kadıköy güzergahında Minibüs Caddesi’nin bir paralelinde yer alıyor. Bu sayede Anadolu Yakası’nın büyük bir bölümüne toplu taşıma ile ulaşmak adına son derece elverişli bir konumda bulunmakta. Peki ya Avrupa Yakası? Bu kez de Marmaray İdealtepe istasyonuna 5 dakikalık bir yürüyüş süresi ile ulaşabilir, İstanbul’un iki ucuna da hızlı ve trafiksiz ulaşabilirsiniz. Hep bir yerlere gitmekten bahsettik, peki ya İdealtepe’de kaldığımız zamanlarda neler yapabiliriz?

Yeşil alan, park, temiz hava! Yukarıda bahsettiğimiz gibi İdealtepe’nin yaşamak için en ideal semtlerden biri olmasını sağlayan en temel özelliklerden biri de yeşil alan, park ve temiz hava 3’lüsü. 5 dakika yürüyerek 3,5 km uzunluğunda, 1 milyon 200 bin m2’ lik alanda, 30.000 civarında ağacın ekildiği şehir parkına ulaşabiliyorsunuz. Bu kadar mı? Tabii ki hayır! 🙂 Sadece 600 metre uzaklıkta İdealtepe’nin en büyük yeşil alanı olan 50. Yıl Korusu bulunmakta. İçinde 3 adet çocuk parkı ve oyun alanı ile 1 adet spor kompleksinin yer aldığı 50. Yıl Korusu 80.000 m2 yüzölçümüne sahip olup hem hafta içi akşamları hem de hafta sonu yeşilliğin içinde temiz havayla buluşmanızı sağlayacak müthiş bir seçenek.

Maltepe Sahil’e indikten sonra uzun ve keyifli bir sahil yolu ile Caddebostan Sahil’e kadar yürüyüş, bisiklete binme, yeşil alanda keyifli vakit geçirme gibi opsiyonların yanı sıra, pek çok AVM’ye ulaşım imkanı da oldukça kolaydır. Bunun yanında Aram Park Maltepe / İdealtepe’nin görüş mesafesinde pek çok cafe, market, eczane, pastane gibi ihtiyaç alanları da mevcut.

Bu kısım anne-babaları ilgilendiriyor! Aram Park Maltepe / İdealtepe’nin bulunduğu Maltepe ilçesi  çocuklarınızın eğitimi için çok fazla seçenek sunuyor. İlçede toplam 7 üniversite,  43 ilköğretim okulu, 11 lise ve ayrıca 17 özel okul bulunmaktadır. Çocuğunuzu eğitimini alacağı okul konusunda içinize sinecek tercihi yapmak gerçekten çok kolay olacak.

Aram Park Maltepe / İdealtepe projesinin dışından çok bahsettik, gelin biraz da içeriyi inceleyelim. Proje 2 blok ve 28 daireden oluşmakta olup bu dairelerin 6 tanesi dublextir. Kat yükseklikleri net 2.90 metre olup ferah bir ortam sunmaktadır.

Aram Park Maltepe / İdealtepe projesi hayatınızı daha iyi hale getirecek pek çok ayrıntıyı en iyi şekilde tamamlamış olarak karşınıza geliyor. Örneğin artık yorgun bir iş çıkışı akşam evde dinlenirken dışarıdan gelen gürültüler keyif kaçırabilir ama Aram Park Maltepe / İdealtepe için bu geçerli değil. Çünkü kat aralarındaki ses izolasyonu ile bu sorun ortadan kaldırıldı. Kışın hem doğalgaz faturalarınızı hafifletecek hem de ısınma probleminizi ortadan kaldıracak bina dış cephe izolasyonu ve Brass marka çatı sistemleri ile oluşabilecek sorunların önüne erkenden geçiyoruz.

Schindler asansör ile Aksa jeneratör hayatınızı kolaylaştırırken, daire dış kapıları Kale çelik kapı tercih edilmiş, iç kapılar ise ahşap ve tavana kadar pervazlı durumdadır. Antre ve hollerdeki asma tavan ve spot ışık aydınlatması güzel bir görüntü sağlarken lamine paker zeminler hem kolay temizlenecek hem de şık görüntüyü tamamlamayı sağlayacaktır.

Her dairede bulunan 2 adet Regal klima, Demirdöküm radyatörler, pimapen penceler ve panjurlar size kaliteyi en yakından hissettirecek. Mutfakta Dominox marka set üstü ocak, davlumbaz ve fırın istediğiniz yemekleri pişirirken en büyük yardımcınız olacak.

İdealtepe’de hem şehir hayatının tam ortasında hem de yeşil ve doğanın yanı başındaki Aram Park Maltepe / İdealtepe projemiz ile huzurlu ve mutlu bir yaşam için sizleri bekliyoruz.

Aram Park projesinde yaşam başlamış olup
yeni sahiplerini beklemektedir. Projemizin iskanı alınmıştır.

Projelerimiz hakkında görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Proje danışmanlarımız ile görüntülü randevu alarak projelerimizi inceleyebilir, tüm detayları canlı olarak öğrenebilirsiniz.