TAMAMLANAN PROJE

Aram Deluxe

Ataşehir / Küçükbakkalköy

Gerçek Lüksü Hissedin!

Kaliteli bir yaşamı standart haline getirmek isteyenler için birebir olan Aram Deluxe Ataşehir / Küçükbakkalköy bir evden beklediğiniz tüm özellikleri size sunuyor. Hatta beklediklerinizden daha fazlasını…

FOTOĞRAF GALERİSİ

PROJEYİ YAKINDAN İNCELEYİN

Lüks Daireler ve
Konforlu Yaşam Alanları

Hem toplu taşıma ile hem de kendi aracınızla Ataşehir'in pek çok noktasına kolayca ulaşabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Örneğin ailenizle birlikte eğlence, kültür-sanat, yemek ve alışveriş olanaklarına bir arada ulaşabileceğiniz Watergarden ya da doğa ile iç içe olabileceğiniz ve onlarca çeşit bitkiyi görebileceğiniz Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi.
VİDEO GALERİ

HER DETAY SİZE ÖZEL

PROJE HAKKINDA

KAT PLANLARI

ABLOK BODRUM-1

a12

ABLOK BODRUM-1

ABLOK BODRUM-1

a12

ABLOK BODRUM-1

Aram Deluxe Ataşehir / Küçükbakkalköy 24 saat güvenlikli site konforu ile günümüzde en temel ihtiyaçlardan biri olan güvenliği dert etmenize engel oluyor.

İstanbul’un her noktasına hızlı ulaşım imkanlarına sahip lokasyonda, çalışmaları başlayan gelecek 2 yıl içerisinde faaliyete geçecek metro istasyonuna ve otobüs duraklarına 2 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.
KONUM - ÖZELLİK -TASARIM

PROJE HAKKINDA

KONUM

Ataşehir

Küçükbakkalköy

ÖZELLİK

OKUL, AVM, OTEL

ULAŞIM

METRO, OTOBÜS, MİNÜBÜS

DAİRE SAYISI

3+1 , 4+1, 5+1

Herhangi birisi size Ataşehir için “Kuş uçmaz, kervan geçmez…” dese muhtemelen başka bir yerle karıştırdığını düşünürsünüz. Ancak 1900’lü yılların başında Ataşehir için bu tabir kullanılıyordu. Tabii aradan uzun zaman geçti, Dünya değişti, Türkiye değişti, İstanbul değişti. E Ataşehir aynı kalabilir miydi?

İlk yerleşimin 1329 yılında Orhan Gazi tarafından kurulduğu Ataşehir, aradan geçen yüzyıllar sonrasında bugün İstanbul’un en prestijli konut bölgelerinden biri olurken, çok tercih edilen bir iş merkezi olmayı da başardı. Tarihte birçok medeniyete ve topluluğa ev sahipliği yapmış olan Ataşehir bölgesi, günümüzde hem nezih bir yaşam alanı hem de sosyalliğin merkezinde bir hayat vadetmeyi sürdürüyor.

Ataşehir, Küçükbakkalköy’de hayata geçirilen Aram Deluxe Ataşehir / Küçükbakkalköy projesi Aram kelimesinin anlamına paralel olarak huzur ve sükunet içinde ikamet etmeyi vadeden bir proje konumunda. Kaliteli bir yaşamı standart haline getirmek isteyenler için birebir olan Aram Deluxe Ataşehir / Küçükbakkalköy bir evden beklediğiniz tüm özellikleri size sunuyor. Hatta beklediklerinizden daha fazlasını…

Günümüzde oturacağınız evi seçerken bulunduğu semte, konuma, orada yaşayan topluluğun kalitesine, sosyal imkanlara olan yakınlığına, hayata karışmaya ne derece olanak sağladığına bakmadan geçmek pek mümkün değil. Aram Deluxe Ataşehir / Küçükbakkalköy’ün bulunduğu konuma bakarak size bu seçeneklerin birçoğunda avantaj sağladığını söylemek hiç zor olmayacak. Bostancı – Dudullu minibüs caddesinin 1 sokak arkasında, Anadolu Lisesi, Ataşehir Tapu Müdürlüğü, İstanbul Ticaret Merkezi, Yeditepe ve Acıbadem Üniversiteleri, Brandium ve Novada AVM’ye yürüme mesafesinde yer alıyor. Bu sayede hem merkezi alanlara hem de parklar, spor salonları gibi hayatın koşuşturmasında nefes almanızı sağlayacak önemli noktalara olan yakınlığıyla tercih edilesi bir lokasyon sunuyor.

Kendi aracınızla İstanbul’un her noktasına hızlı ulaşım imkanı sağlayan lokasyonunun yanında, metro ve otobüs gibi toplu taşıma araçlarına kolay ulaşımıyla da tercihi sizin yapmanıza imkan sağlıyor.

Hem toplu taşıma ile hem de kendi aracınızla Ataşehir’in pek çok noktasına kolayca ulaşabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Örneğin ailenizle birlikte eğlence, kültür-sanat, yemek ve alışveriş olanaklarına bir arada ulaşabileceğiniz Watergarden ya da doğa ile iç içe olabileceğiniz ve onlarca çeşit bitkiyi görebileceğiniz Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi.

Gelin biraz da Aram Deluxe Ataşehir / Küçükbakkalköy projesinin konut özelliklerinden bahsedelim. 2 blok 52 daireden oluşan Aram Deluxe, 3+1 ve 4+1 normal daireler ile birlikte 5+1 ve 5+2 dublex dairelerde oturma fırsatı sunuyor. Geniş aileler için bire bir olan Aram Deluxe Ataşehir / Küçükbakkalköy 24 saat güvenlikli site konforu ile günümüzde en temel ihtiyaçlardan biri olan güvenliği dert etmenize engel oluyor.

Bir sitede size kendinizi özel hissettirecek hizmetlerin olması her zaman büyük avantajdır. Her daire için tapuya işlenmiş 1 adet otopark ve 1 adet kapalı deponun ne kadar büyük ihtiyaç olduğunu fark edeceksiniz. Bunun yanında her bina için 80 m2 müşterek depo, su deposu, jeneratör, kapıcı dairesi, kazan dairesi, enerji odası gibi temel ihtiyaçların yanında, hamam, sauna, fitness merkezi, kafeterya, lobi, açık alanlarda yüzme havuzu, çocuk oyun alanı ve kamelyalar gibi hem kendiniz hem de komşularınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz ortak alanlar sunuyor.

Kalite asla tesadüf değildir mottosuyla yola çıktığımız Aram Deluxe projesinde ayrıntı olarak görülebilecek yapı özellikleri sizin yaşam kalitenizi arttıracak.

Alternatifleri arasında en yüksek kalitede seçenekleri kullandığımız asansör, çatı sistemleri, dış cephe kaplaması, pencere ve otomatik panjurlar sayesinde hem sorun yaşama ihtimalinizi en aza indiriyor hem de yüksek kaliteyi günlük hayatınızda deneyiminize sunuyoruz.

Dairelerin içine geldiğimizde ise şık bir daire görüntüsün yakalayabilmek için iç kapılarda ahşap kaplama, lamine parke zeminler, antre hol, portmanto ve banyolarda asma tavan ve spot aydınlatma kullandık. Otomatik panjur ve klima tesisatı da yine dairelerimizde mevcut.

Peki ya banyo ve mutfak? Orada da sizin isteyebileceğiniz tüm lüksü size sunuyoruz. Banyo dolabı, duşa kabin, gömme rezervuar, sıcak su için her daireye Demirdöküm şofben banyonuzda yer alırken; mutfağınızda akrilik mutfak dolapları, granit tezgah, Dominox marka fırın, aspiratör ve ocak ankastreleri sizi karşılayacak.

İnternet artık hayatımızın merkezinde. O zaman en hızlısı yani fiberoptik internet sizin için Aram Deluxe’te! Kablolu TV ve çift uydu sistemini de unutmadık tabii. Güvenliğiniz ve rahatınız için Audio marka görüntülü diafon, yangın ve gaz detektörleri, otoparklarda yangın söndürme sensörleri olmazsa olmazdı!

Ailenizle birlikte, huzurlu, güvenli, konforlu, kaliteli, yaşamın içinde, yuvanız gibi hissedeceğiniz Aram Deluxe Ataşehir / Küçükbakkalköy projemize sizleri heyecanla bekliyoruz.

Aram Deluxe projesinde yaşam başlamış olup
yeni sahiplerini beklemektedir. Projemizin iskanı alınmıştır.

PROJENİN YAPIM AŞAMALARI

PROJE ARŞİVİ

Projelerimiz hakkında görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Proje danışmanlarımız ile görüntülü randevu alarak projelerimizi inceleyebilir, tüm detayları canlı olarak öğrenebilirsiniz.