FAALİYET ALANLARI

MİMARİ

Kurucumuz İnşaat Mühendisi Kemal Gülmez’in, Aramis Yapı’dan önce kurduğu ilk şirketi olan Altınçağ Yapı San. Ve Tic. Ltd. Şti ile mimarlık ofisi olarak hizmet verdiği ve 6 yılda 300’den fazla mimari projeyi gerçekleştirerek sahiplerine teslim etmesi bizim mimariye verdiğimiz önemi ve bilgi birikimimizi ortaya koyuyor.

Artık 2021 yılında insanlar, internet çağının da getirdikleriyle birlikte tüm dünyadaki kaliteli, estetik yapıları görebiliyor ve bu yapıları ülkemizde de görmek istiyor. Aramis Yapı olarak tüm inşaat ve projelerimizde mimari kaliteyi temel şartlarımızdan biri olarak hep aklımızda tutuyoruz.

Projelerimizde, projenin bulunduğu bölgenin tarihi ve kültürel mimarisini olabildiğince yansıtarak tarihsel akışa da bir saygı duruşunda bulunuyor, sizlerin estetik duygularına olumlu anlamda hitap etmek istiyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz projelerin dışında hali hazırda Aramis Yapı Mimari Departmanı olarak, Kozyatağı Quick Tower binasında Maher Holding, Corpus Sigorta, Quick Sigorta şirketlerinin ofis tasarım ve uygulama işlerine devam etmekteyiz.

Kalite, güvenlik, konfor projelerimizde olmazsa olmaz öğeler. Ancak kaliteli bir mimari vizyon ile tüm bu başarılı projeleri bir üst kademeye çıkartarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz!