ARAMİS YAPI KURUMSAL

Aramis Yapı 2009'dan beri geniş bir yelpazede hizmet veren uluslararası bir inşaat şirketidir

HAKKIMIZDA

Aramis Yapı, 2009 yılında İnşaat Mühendisi Kemal Gülmez tarafından kurulmuş, yurt içinde İstanbul ve İzmir, yurt dışında ise Montenegro’da inşaat projeleri, İstanbul’un Kadıköy, Ataşehir, Sultanahmet gibi çeşitli ilçe ve semtlerinde turizm, sigortacılık ve gayrimenkul geliştirme alanlarında danışmanlık ve yönetim yaparak geniş bir yelpazede hizmet veren uluslararası bir şirkettir.

Çalışma hayatına ortaokul yıllarının tatil dönemlerinde şantiyelerde başlayan Kemal Gülmez lise ve üniversite dönemlerinde aile şirketlerinde, inşaat ve şantiye gibi alanlarda tecrübelenerek pek çok projede aktif olarak görev almıştır.

2005 yılında 2 ortak ile kurdukları Altınçağ Yapı San. Ve Tic. Ltd. Şti. ile mimarlık ofisi olarak hizmet vererek 6 yılda 300’den fazla mimari proje ve 14 ayrı inşaat projesi gerçekleştirerek inşaat ve mimarlık sektörüne hızlı bir giriş yapmışlardır.

2009 yılında yeni bir ortaklık yapısı ile kurulan Aramis Yapı San. Ve Tic. A.Ş. ile İstanbul’un pek çok ilçesinde konut ve işyeri projeleri gerçekleştirmişlerdir. Ataşehir, Maltepe, Kadıköy ilçelerinde gerçekleştirilen projelerde modern, estetik ve teknolojik konutlar ve projeler üreten Aramis Yapı bunun yanında iş merkezi, otel, tarihi eser, villa, kentsel dönüşüm gibi geniş bir yelpazede inşaat ve mimarlık alanında projeler üretmeye devam etmektedir.

2018 yılında vizyonunu bir adım ileri götürerek ilk yurt dışı projesi için Montenegro’nun Tivat bölgesinde Aramis Yapı bünyesinde kurulan Symbol Construction D.O.O ile, 22 daire ve bir dükkandan oluşan yazlık konut inşaatını tamamlamıştır. Montenegro’daki 2. projenin yapımı için hazırlıklara başlanmıştır.

Aramis Yapı’nın kaliteli, güvenli ve geleceğin yapılarını inşa ettiği ve inşa etmeye devam ettiği projelerden bazıları şu şekildedir. Ataşehir Bölgesinde Aram Deluxe konutları ile Ataşehir Butik Oteli; Maltepe bölgesinde Aram Park, Aram Ship, İnci Apartmanı ve Çınar Apartmanı konutları; Kadıköy Bölgesinde Aram Line ve Aram Vizyon konutları ile Moda Caddesi Tarihi Eseri; Sultanahmet’te Sultanahmet Butik Otel; İzmir’de Urla Villa Projesi ve Montenegro’da Premonte Tivat ve Premonte Tivat 2 projeleri ile kalitesini ve vizyonunu yaymaya devam etmektedir!

Aramis Yapı Taahhüt Departmanı, Urla bölgesinde 2020 yılında başlayan 3 adet villa inşaatının devamında mimari proje çalışmaları devam eden Urla Kuşçular bölgesindeki yeni villa site projesi ile taahhüt işlerine devam edecektir. İstanbul Maltepe / İdealtepe,  Ataşehir / Ferhatpaşa bölgelerinde ise yeni taahhüt işlerinin proje çalışmaları başlamıştır.

Aramis Yapı Mimari Departmanı, Kozyatağı Quick Tower binasında Maher Holding, Corpus Sigorta, Quick Sigorta şirketlerinin ofis tasarım ve uygulama işlerine devam etmektedir.

Aramis Yapı Danışmanlık Departmanı, Quick Sigorta, Bina Tamamlama Sigortası alanında teknik ve hukuki danışmanlık vermektedir.

Aramis Yapı İnşaat Departmanı, Üsküdar / Altunizade bölgesinde Validebağ sitesinin kentsel dönüşümü için proje geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.

Geleceğin teknolojileri ile bina inşa ediyoruz.

Aramis Yapı, yıllardır süregelen bilgi birikimi ve yaptığı onlarca projede elde edilen sektörel deneyiminin doğal sonucu olarak oluşturduğu Çalışma Politikalarını, gerçek bir ekip ruhu içerisinde ve sorumlu bir yaklaşım benimseyerek uygulamaktadır. İnsan hayatını birincil öncelik olarak belirlemiş, hem güvenli hem de geleceğin teknolojilerini kullanarak sizlerin konforunu düşünen ve bu çerçevede inşa edilen daireler ve projeler gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.
Aramis Yapı, teknik ekibini sürekli güçlendiren bir anlayış ile müşteri memnuniyeti ve konforu ilk şart olarak benimsemiş, her zaman daha iyisini hedefleyen, insana, doğaya ve tüm canlılara saygılı bir şirket olarak yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdürmeye devam edecektir.

Örnek Yapı Projeleri

Örnek Dönüşüm Projeleri