İNŞAAT

İnşaat Mühendisi Kemal Gülmez’in 2009 yılında kurduğu Aramis Yapı yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği inşaat projeleri ile geçmişten gelen bilgi birikimini ilerici bir vizyon ile birleştirerek sizlere sunmaktadır.

Ortaokulda tatillerde başlayan inşaat aşkı ile, lise ve üniversiteden itibaren aile inşaat şirketinde sektöre atılan Kemal Gülmez’in kurduğu Aramis Yapı pek çok konut, proje, otel, iş merkezi, tarihi eser ve villa inşaatı ile inşaat sektörüne büyük katkılar sağlamış, sizlere kaliteli, ferah ve güvenli projeler sunmuştur.

Ataşehir Bölgesinde Aram Deluxe konutları ile Ataşehir Butik Oteli; Maltepe bölgesinde Aram Park, Aram Ship, İnci Apartmanı ve Çınar Apartmanı konutları; Kadıköy Bölgesinde Aram Line ve Aram Vizyon konutları ile Moda Caddesi Tarihi Eseri; Sultanahmet’te Sultanahmet Butik Otel; İzmir’de Urla Villa Projesi ve Montenegro’da Premonte Tivat ve Premonte Tivat 2, Aramis Yapı’nın gerçekleştirdiği ve gelecekte gerçekleştireceği inşaat projelerinden bazılarıdır.

İnşaat anlamında güvenliği ön planda tutarak, en kaliteli malzemeleri kullanarak, müşteri      memnuniyeti ve konforu sağlamak amacıyla ürettiğimiz projelerde sizlerin tüm ihtiyaçları önceden düşünülüp projelere dahil edildi. İnşaat projeleri sırasında bulunduğu bölgenin doğasına, tabiatına zarar vermeden, insan, hayvan, bitki ve tüm canlılara saygı göstererek çalışmalarımızı sürdürdük ve sürdürmeye devam edeceğiz.

Aram kelimesinin anlamına uygun olarak huzurlu ve sükunet içinde ikamet edebilmeniz için inşaat sektöründeki çalışmalarımız devam edecek.


İnşaatı Tüm Yönleriyle Ele Alıyoruz...

Geleceğin teknolojileri ile bina inşa ediyoruz.

Aramis Yapı, yıllardır süregelen bilgi birikimi ve yaptığı onlarca projede elde edilen sektörel deneyiminin doğal sonucu olarak oluşturduğu Çalışma Politikalarını, gerçek bir ekip ruhu içerisinde ve sorumlu bir yaklaşım benimseyerek uygulamaktadır. İnsan hayatını birincil öncelik olarak belirlemiş, hem güvenli hem de geleceğin teknolojilerini kullanarak sizlerin konforunu düşünen ve bu çerçevede inşa edilen daireler ve projeler gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Aramis Yapı, teknik ekibini sürekli güçlendiren bir anlayış ile müşteri memnuniyeti ve konforu ilk şart olarak benimsemiş, her zaman daha iyisini hedefleyen, insana, doğaya ve tüm canlılara saygılı bir şirket olarak yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdürmeye devam edecektir.

Tüm Projeler