HİZMET & TURİZM

Ataşehir Butik Otel projemizde Ataşehir’in iş merkezinin göbeğinde pek çok farklı sektörden çalışana hizmet vermek birincil hedefimizdi. Bu amaçla hayata geçirdiğimiz butik otel projesinde Acıbadem Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve Fenerbahçe Üniversitesi gibi eğitim kurumları, Acıbadem Hastanesi, Memorial Hastanesi, Medical Park Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi, Avicenna Hastanesi, Eren Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi, Estetica Güzellik Merkezi gibi sağlık kuruluşları ya da İstanbul Ticaret Merkezi gibi iş merkezlerinde çalışanlara hizmet vermek için yerimizi aldık.

Aramis Yapı, inşaat ve mimari sektöründe verdiği hizmet ile vatandaşlarımıza daha iyi bir yaşam fırsatı sunabilmek için çalışmaya devam edeceğiz.

OTELLERİMİZ & PAYLAŞIMLI OFİSLERİMİZ

Kadıköy Workinton

Deneyimli ekiplerimizle siz ofise gelmeseniz de işleriniz ofisteymişsiniz gibi yürür.

maps_home_work

Ataşehir Workinton

Verimli, prestijli ve tasarruflu hazır ofislerle işinize başarı katarız.

hotel

Sultanahmet Otel

İstanbul'un tarihi konumunda butik otelimizde konaklayabilir, şehir gezisi yapabilirsiniz.

hotel

Ataşehir Otel

Finans merkezi Ataşehir'de işinizi yönetirken aynı zamanda konaklayabilirsiniz.

hotel

OTEL

Sultanahmet Butik Otel projemiz ile ülkenin ve İstanbul’un en önemli turistik merkezlerinden biri olan Sultanahmet’te gelen yabancı ve yerli turistlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Her detayının incelikle düşünüldüğü, en kaliteli malzemelerin kullanıldığı, turistik gezilerinde harcadıkları enerjileri geri toplamalarını sağlayacak dinlenme fırsatını verdiğimiz bir butik otel planlıyoruz.

Yabancı turistlerin ülkeye tekrar geldiklerinde, önceki deneyimlerinden kalan memnuniyetleri ile yine bize misafir olmaları en büyük dileğimiz. Bu sayede tüm ayrıntılarını titizlikle oluşturmakta olduğumuz, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir butik oteli ülkenin turizm merkezinde yükseltmeye başlıyoruz.

Bunun yanında Montenegro’daki Premonte Tivat projemiz ile hem yerli turistlerin yurt dışında bir ikamet sahibi olmalarına olanak sağlıyor, hem de ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil ederek oralardaki yabancı turisti ülkemize çekmek için fayda sağlıyoruz.

İnşaat sektörünün en hata kaldırmaz alanlarından biri olan turizm sektöründe, yıllardır oluşan bilgi birikimimizi, vizyonumuz ve arzumuz ile birleştirerek ülkemize faydalı olmayı sürdüreceğiz.