FAALİYET ALANLARI

HİZMET

İnşaat sektörünün temel amaçlarından biri kaliteli hizmet vermek üzerine kuruludur. Biz de Aramis Yapı olarak gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm projelerde satın alan, yatırım olarak değerlendirecek ya da dönemsel olarak ikamet edecek olan sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Kentsel dönüşüm 2021 yılında tüm büyük şehirlerde gerçekleşmesi elzem olan hizmetlerden bir tanesi. Hem deprem riski bulunan eski binaların yenilenmesi, hem artan nüfusun oluşturduğu konut talebinin karşılanması için üzerimize düşeni yapmak için hizmet vermeye hazırız.

Bu hizmeti verirken de insanların daha kaliteli bir hayat yaşamaları için gereken her şeyi yapıyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanarak, ferah ve geniş konutlar üretiyor tüm herkesin iyi yaşamasına katkıda bulunmak için hizmet veriyoruz.

Ataşehir Butik Otel projemizde Ataşehir’in iş merkezinin göbeğinde pek çok farklı sektörden çalışana hizmet vermek birincil hedefimizdi. Bu amaçla hayata geçirdiğimiz butik otel projesinde Acıbadem Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve Fenerbahçe Üniversitesi gibi eğitim kurumları, Acıbadem Hastanesi, Memorial Hastanesi, Medical Park Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi, Avicenna Hastanesi, Eren Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi, Estetica Güzellik Merkezi gibi sağlık kuruluşları ya da İstanbul Ticaret Merkezi gibi iş merkezlerinde çalışanlara hizmet vermek için yerimizi aldık.

Aramis Yapı, inşaat ve mimari sektöründe verdiği hizmet ile vatandaşlarımıza daha iyi bir yaşam fırsatı sunabilmek için çalışıyor!