TARİHÇE

Aramis Yapı 2009 yılında İnşaat Mühendisi, Kemal Gülmez tarafından kuruldu. İstanbul, İzmir, Montenegro bölgelerinde inşaat projeleri, Ataşehir, Kadıköy, Sultanahmet bölgelerinde turizm, sigortacılık ve gayrimenkul geliştirme alanlarında danışmanlık ve yönetim yaparak geniş bir yelpazede hizmet veren uluslararası bir şirkettir.
Aramis Yapı, Ataşehir, Maltepe, Kadıköy bölgelerinde birçok kentsel dönüşüm projesini tamamlayarak, bu alanda uzmanlaşmıştır. İstanbul’da Konut, İş merkezi, Otel, Tarihi Eser, Villa gibi bir çok alanda projeler yapmıştır. Montenegro Tivat bölgesinde 2018 yılında başlayan proje ile yurtdışına açılmıştır. Birinci projeyi başarı ile tamamlayarak, ikinci projenin hazırlıklarına devam etmektedir.

Ataşehir bölgesinde finans merkezine hizmet edecek butik otel ve sanal ofis, Sultanahmet bölgesinde tarihi butik otel, Kadıköy çarşı içerinde tarihi eser binayı restore edip kafe restoran işletmesi açarak turizm ve hizmet sektörüne girmiştir.
Taahhüt Departmanımız, Urla bölgesinde 2020 yılında başlayan 3 adet villa inşaatının devamında mimari proje çalışmaları devam eden Urla Kuşçular bölgesindeki yeni villa site projesi ile taahhüt işlerine devam edecektir. İstanbul Maltepe/İdealtepe, Ataşehir/Ferhatpaşa bölgelerinde yeni taahhüt işlerinin proje çalışmaları başlamıştır.
Mimari Departmanımız, Kozyatağı Quick Tower binasında Maher Holding, Corpus Sigorta, Quick Sigorta şirketlerinin ofis tasarım ve uygulama işlerine devam etmektedir.
Danışmanlık Departmanımız tarafından, Quick Sigorta, Bina Tamamlama Sigortası alanında teknik ve hukuki danışmanlık vermektedir.
İnşaat Departmanımız Üsküdar/Altunizade bölgesinde Validebağ sitesinin kentsel dönüşümü için proje geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.
Aramis Yapı, teknik ekibini sürekli güçlendiren bir anlayış ile yurtiçinde ve yurtdışında büyümesini sürdürmektedir.

Aramis Yapı

KURUMSAL

Aramis Yapı, 2009 yılında İnşaat Mühendisi Kemal Gülmez tarafından kurulmuş, yurt içinde İstanbul ve İzmir, yurt dışında ise Montenegro’da inşaat projeleri, İstanbul’un Kadıköy, Ataşehir, Sultanahmet gibi çeşitli ilçe ve semtlerinde turizm, sigortacılık ve gayrimenkul geliştirme alanlarında danışmanlık ve yönetim yaparak geniş bir yelpazede hizmet veren uluslararası bir şirkettir.

Yurt içi ve yurt dışında ele aldığımız projelerde sürdürülebilir, hayata ve yaşama değer veren, kaliteli yapılar ile tarihin ve bölgenin mimarisini bozmayan destekleyici mimar tasarımlarıyla ele almaya özen göstermeye devam etmek.

Yıllar boyu edindiğimiz çalışma ahlakını, gerçek bir ekip ruhu içerisinde ve sorumlu bir yaklaşım benimseyerek uygulamaktan mutluluk duyuyoruz. İnsan hayatını birincil öncelik olarak belirleyerek, hem güvenli hem de maksimum konfor ilkesiyle inşa edilen daireler ve projeler gerçekleştirdik, bu yolda yürümeye de devam edeceğiz. Her zaman daha iyisini hedefleyen, insana, doğaya ve tüm canlılara saygılı bir şirket olarak yurt içinde ve yurt dışında büyümek için özenle çalışmaya devam ediyoruz.

Sultanahmet bölgesinde tarihi butik otel, Kadıköy çarşı içerinde tarihi eser bina restorasyon projeleri ile cafe & restoran yatırımları ile turizm ve hizmet sektörüne girmiştir. Bu hizmetlere ek paylaşımlı ofis hizmetleri de ekleyerek 360 derece hizmet anlayışını geliştirmiştir.

İnşaat projelerimizin yanında mimari Departmanımız, Kozyatağı Quick Tower binasında Maher Holding, Corpus Sigorta, Quick Sigorta şirketlerinin ofis tasarım ve uygulama işlerine devam etmektedir.

Üst düzey misafirperverlik ile rahatça konaklayabileceğiniz otellerin yapımı ve işletmeye açılmasındaki tüm süreçlerin yönetimini gerçekleştirmekteyiz.

Paylaşımlı ofislerimizi kullanarak tüm toplantılarınızı ve iş görüşmelerinizi yapabilir, dilerseniz konaklayabilirsiniz.

En İyi Şekilde Yönetmeye Önem Veriyoruz

EKİBİMİZ

Kemal Gülmez

Kurucu

Nuran Akın

Mali Müşavir

Can Balkan

Turizm Direktörü

Ümit Orundaş

Avukat

Mimarlarımız

Fatma Ayılmazdır

Mimar

Özlem Aytekin

İç Mimar

Hazel Aytemiş

Mimar

Nazlıhan

Mimar

Diğer İş Alanlarımız

İnşaat

Yıllardır süregelen bilgi birikimi ve projeden elde edilen sektörel deneyimini gerçek bir ekip ruhu içerisinde, sorumlu bir yaklaşım benimseyerek uygulamaktadır.

Otel

Ataşehir, Sultanahmet ve Kadıköy gibi merkezi lokasyonlarda konaklamanın yanı sıra restoran & cafe alanlarında hizmet vererek farklı deneyimler yaşatmaya devam ediyoruz.

hotel

Paylaşımlı Ofis

En iyi lokasyonlarda en iyi çalışma deneyimini ergonomi, konsantrasyon ve motivasyon sağlıyor, yeme & içme alanları ile sinerji yaratıyoruz.

maps_home_work