DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Aramis Yapı 2009'dan beri geniş bir yelpazede hizmet veren uluslararası bir inşaat şirketidir.

Verdiğimiz danışmanlık hizmetlerinde genel olarak güvenliği ön planda tutarak, en kaliteli malzemeleri kullanarak, müşteri memnuniyeti ve konforu sağlamak amacıyla ürettiğimiz projelerde sizlerin tüm ihtiyaçları önceden düşünülüp projelere dahil edildi. İnşaat projeleri sırasında bulunduğu bölgenin doğasına, tabiatına zarar vermeden, insan, hayvan, bitki ve tüm canlılara saygı göstererek çalışmalarımızı sürdürmeye özen gösteriyoruz.

MİMARİ PROJELENDİRME

İnterneti, üst teknoloji tasarlama programlarını ve yetkin kadromuzu çağa ayak uyduracak şekilde yönetiyor ve hizmetlerimizi her zaman bu şekilde veriyoruz.

Projelerimizde, projenin bulunduğu bölgenin tarihi ve kültürel mimarisini olabildiğince yansıtarak tarihsel akışa da bir saygı duruşunda bulunuyor, sizlerin estetik duygularına olumlu anlamda hitap etmek istiyoruz. Gerçekleştirdiğimiz projelerin dışında hali hazırda Aramis Yapı Mimari Departmanı olarak, Kozyatağı Quick Tower binasında Maher Holding, Corpus Sigorta, Quick Sigorta şirketlerinin ofis tasarım ve uygulama işlerine devam etmekteyiz.