Menu

Proje Hakkında

Montenegro, doğusunda Arnavutluk ve Kosova, kuzeyinde Sırbistan, batısında Hırvatistan, Bosna-Hersek, güneyinde Adriyatik Denizi’ nin yer aldığı bir Balkan ülkesidir.Başkenti Podgorica’ dır. Merkezi konumu, Dünya şehirlerinden kısa uçuş mesafeleriyle ulaşım sağlamakla birlikte, çok iyi bir deniz rotasına da sahiptir. Avrupa Birliğine ilk sırada aday ülke olan Montenegro politik olarak istikrarlı bir ülkedir. Resmi para birimi euro olan ülke bir çok yatırım avantajına sahiptir. Gelir vergisi oranı %9’ dur. Minimum tutarlar olmaksızın gayrimenkul ve oturum izni alınabilmektedir. Oturma izninden başvuru sahibi, eşi ve 18 yaşından küçük çocukları yararlanabilmektedir.

 

Projemizin yer aldığı Tivat, Montenegro’ nun güneybatısında, Kotor Körfezi’ nin kıyısında bulunmaktadır. Coğrafi konumu, doğal güzellikleri ve iklimi Tivat’ ı çekici bir turistik merkez haline getirmiştir. Adriyatik’ in en güzel plajlarından birine sahiptir. Akdeniz iklimi, ılık kış mevsimi ve temiz denizi, her zaman dünyanın dört bir yanından turistleri ve yatırımcıları çekmektedir. Ultra Mega yatların ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı Porto Montenegro marinası projemize  5 dakika mesafededir. Dünya sosyetesi ve üst düzey varlıklı turistlerin sıkça ziyaret ettiği yerlerdendir. Montenegronun 2. Uluslararası havalimanı olan Tivat Havalimanı 10 dakika mesafede yer almaktadır. Projemiz Kotor şehrine de 8 dakika mesafede dir. Bölgede şu an milyarlarca dolarlık altyapı ve konaklama yatırımları gerçekleştirilmektedir.

 

Projemiz net 30-135 m2 arasında, 3 adet 1-0 Stüdyo,17 adet 1-1 ve 2 adet Loft daire olmak üzere 22 daire ve 1 dükkandan oluşmaktadır. Bodrum katta ayrıca otopark ve depo alanları bulunmaktadır. Proje çevresinde çok kısa yürüyüş mesafelerinde birçok kafe, restoran, alışveriş yeri, kumsal ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz dükkanlar mevcuttur.

 

Projenin konumunun Porto Montenegro marinasına yürüme mesafesinde olması, sahil şeridine ve plajlara 30 m. mesafede olmasından dolayı yaz sezonu boyunca günlük kiralama yapılabilecek durumdadır. Yaz sezonunda günlük 100-150 Euro arasında, aylık ise 1000 Euro civarı kira getirisi olmaktadır.

Satış fiyatlarına %21 KDV  dahildir. Daire satış fiyatlarına kapalı otopark ve depo dahil değildir. Kapalı otopark fiyat listesi ayrıdır. Ayrı tapu ve ayrı satış yapılır. Daire satış sözleşmeleri Türkiye'de protokol ile Montenegro' da noter huzurunda yapılır. Taksitli satışlarda 1. taksit 15.10.2018 tarihinde başlar aylık devam eder. Daire satın alınan ay geriden gelen taksitler peşine ilave edilir. İnşaata başlama tarihi 15.10.2018, teslim tarihi 25.12.2019 olacaktır. Mutfak dolapları, buzdolabı, fırın, ocak, bulaşık makinası, davlumbaz ve tezgah takılacaktır. Salonlara bütün evin ısıtma ve soğutmasını yapacak bir adet klima takılacaktır. Diğer odalara klima alt yapısı çekilecektir. Balkon içleri hariç dışa bakan bütün pencerelere elektrikli panjur yapılacaktır. Sıcak su ihtiyacı için termosifon konulacaktır.

 

 

İletişim Formu
Formu doldurun size ulaşalım
  • Aramis İnşaat’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.

Satılık Daireler